Cond Aquagreen Rio Centro Rj
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Rekreacja Zjeżdżalnie wodne | Spa i relaks Zabiegi kosmetyczne |
| Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia | Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja |
Apartament Cond Aquagreen Rio Centro Rj Rio de Janeiro o powierzchni 64 m² w dzielnicy Intra Muros może pomieścić do 4 osób i wychodzi na ogród. Sala koncertowa KM de Vantagens znajduje się 6 km od apartamentu, natomiast Pedra da Gávea znajduje się prawie 10 min jazdy samochodem stąd.
Museu Seleção Brasileira leży w prawie 7 km stąd.
Apartament oferuje patio, balkon i miejsce do pobytu dziennego, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. W obiekcie noclegowym znajduje się również 2 łazienki. Znajdziesz tu również oddzielną toaletę i prysznic.
Goście apartamentu mogą korzystać z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak ekspres do kawy/herbaty, lodówka i przybory kuchenne. 2-pokojowy apartament Cond Aquagreen Rio Centro Rj jest położony w prawie 25 km od stacji metra Estação D Pedro II. Obiekt noclegowy oferuje również basen.
- Lokalne atrakcje
- Igreja Batista Atitude Central da Barra3502 km
- Marapendi Lake4,8 km
- Attitude Baptist Church3493 km
- Flag's Center3313 km
- Igreja Metodista Da Barra2934 km
- Universidade Castello Branco3487 km
- Igreja Metodista2925 km
- Shopping Bandeirantes3494 km
- Pole golfowe Olympic3271 km
- Lotniska
- Lotnisko Galeao38 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II25 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Tylko dla dorosłych
- Pomieszczenie z szafkami
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
- Kawiarnia
- Automaty sprzedające
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Bar przekąskowy
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Ogród
- Zabiegi kosmetyczne
Usługi
- Pralnia
- Pralnia chemiczna
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Faks/kserokopiarka
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Patio
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
- Zjeżdżalnie wodne
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w apartamencie Cond Aquagreen Rio Centro Rj?
Na miejscu Goście apartamentu Cond Aquagreen Rio Centro Rj mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy apartament Cond Aquagreen Rio Centro Rj obejmuje kuchnię?
Tak, apartament Cond Aquagreen Rio Centro Rj oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy apartament Cond Aquagreen Rio Centro Rj ma basen?
Apartament Cond Aquagreen Rio Centro Rj dysponuje prywatnym basenem kąpielowym. - ❓
Czy apartament zaspokaja potrzeby osób podróżujących służbowo dzięki specjalnym udogodnieniom?
Apartament zapewnia osobom podróżującym służbowo dostęp do różnych udogodnień, w tym z ksero.